Kontakta oss gärna


Du är alltid välkommen att kontakta oss. Här finner du kontaktuppgifter, adress och kontorets öppettider.

Felanmälan


Gör din felanmälan online eller kontakta oss på;

08-445 96 69
felanmalan@andersbodin.se

Vid akuta problem som kräver omedelbar åtgärd under kontorstid kontakta oss på;

08-445 96 50

Felanmälan online

Jour

Vid akuta problem som kräver omedelbar åtgärd utanför kontorstid, när kontoret är stängt under kvällar och helger, kontakta L&T FM AB på;

08-550 508 78

Claes Magnus Åkesson

VD
08-445 96 50
claes-magnus.akesson@andersbodin.se Skicka mail

Lars Mattsson

Ekonomichef
08-445 96 64
lars.mattsson@andersbodin.se Skicka mail

Kristina Nirvin

Marknadschef
08-445 96 58
kristina.nirvin@andersbodin.se Skicka mail

Marianne Idh

Fastighetschef
08-445 96 67
marianne.idh@andersbodin.se Skicka mail

Peter Lindgren

Driftingenjör
08-445 96 57
peter.lindgren@andersbodin.se Skicka mail

Johanna Larsson

Bostadsförvaltare
08-445 96 63
johanna.larsson@andersbodin.se Skicka mail

Anneli Burton

Reception / Ekonomiassistent
08-445 96 60
anneli.burton@andersbodin.se Skicka mail

Mattias Nordström

Servicechef
08-445 96 61
mattias.nordstrom@andersbodin.se Skicka mail

Mats Thornberg

Drifttekniker
Kontaktas via felanmälan
mats.thornberg@andersbodin.se Skicka mail

Ann-Marie Carlsson

Fastighetstekniker
Kontaktas via felanmälan
ann-marie.carlsson@andersbodin.se Skicka mail

Jonas Gustafsson

Fastighetstekniker
Kontaktas via felanmälan
jonas.gustafsson@andersbodin.se Skicka mail