serviceanmalan_small

Felanmälan Kontakta oss vid frågor

Vid problem eller fel i lägenheten, lokalen eller fastigheten kan du enkelt göra din felanmälan online här på hemsidan.

Felanmälan

Vid akuta problem under kontorstid kan du göra en felanmälan direkt till receptionen.

08 445 96 69 Vardagar mellan 9.00 och 10.00
Felanmälan online

Jourtelefon

Ring jouren vid akuta problem!

Vid akuta problem när kontoret är stängt under kvällar och helger kontakta jourföretaget, VEOLIA.

Ring växeln: 08-445 96 50

Kontaktpersoner

portrait_01

Anders Bodin

Styrelseordförande
08 445 96 55
anders.bodin@andersbodin.se Skicka mail
portrait_05

Helena Bodin

VD
08 445 96 56
helena.bodin@andersbodin.se Skicka mail
portrait_03

Carl bodin

Vice VD/Affärsutvecklingschef
08 445 96 66
carl.bodin@andersbodin.se Skicka mail
portrait_07

Lars Mattsson

Ekonomichef
08 445 96 64
lars.mattsson@andersbodin.se Skicka mail
portrait_06

Kristina Nirvin

Marknadschef
08 445 96 58
kristina.nirvin@andersbodin.se Skicka mail
portrait_13

Sören Haraldsson

Projektledare
08 445 96 62
soren.haraldsson@andersbodin.se Skicka mail
portrait_10

Peter Lindgren

Driftchef
08 445 96 57
peter.lindgren@andersbodin.se Skicka mail
portrait_12

Stefan Norlund

Servicechef
08 445 96 61
stefan.norlund@andersbodin.se Skicka mail
portrait_08

Marianne Idh

TF Fastighetschef och projektledare
08 445 96 67
marianne.idh@andersbodin.se Skicka mail
portrait_04

Eva Sand

Bostadsförvaltare
08 445 96 65
eva.sand@andersbodin.se Skicka mail
portrait_02

Anneli Burton

Reception / Ekonomiassistent
08 445 96 60
anneli.burton@andersbodin.se Skicka mail
portrait_09

Mats Thornberg

Drifttekniker
Kontaktas via felanmälan
mats.thornberg@andersbodin.se Skicka mail
portrait_14

Tommy Borglycke

Fastighetstekniker
Kontaktas via felanmälan
tommy.borglycke@andersbodin.se Skicka mail
portrait_amc

Ann-Marie Carlsson

Fastighetstekniker
Kontaktas via felanmälan
ann-marie.carlsson@andersbodin.se Skicka mail